7Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

20BAYAN ÜYELER

69ERKEK ÜYELER

HIZLI GİRİŞ İÇİN HEMEN SOHBET'E BAŞLAYIN

seslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichat

RüYa

tekrarı yoktur bazı şeylerin hayat gibi aşk gibi ömür gibi

RüYa

yağmur olsan binlerce damla arasından tutardım seni cünkü korkarım toprak aldıyını vermiyor geri

MaHSuM

değersize değer verme kendi değerini düşürürsün..

EMİRHAN

Vatan için ölmekse kaderim; böyle kaderin ellerinden öperim....

marllboro

kalite asla desadüf degil

MecNuN

Derviş'e “Vefa nedir?” diye sordular. Derviş: “Verilen bir selâma ömür boyu 'aleyke' demektir! Sevildiğin bir an hatırına bir ömür sevmektir!” dedi....

ThE_SaNaL_KeZzAp

seni bir serçenin gözyaşı kadar seviyorum, şimdi sen o kadarcık mı? diyeceksin ama bilmiyorsun ki serçeler ağladıkları zaman ölürler

ThE_SaNaL_KeZzAp

BİR SÜREDİR YOKTUM DEMİŞLERKİ KEZZAP ÖLDÜ SÖYLEYİN SANAL ALEME cCc_ThE_SaNaL_KeZzAp_cCc GERİ DÖNDÜ..

ThE_SaNaL_KeZzAp

BU ÜLKEDE BAZILARI AGACI ODUN ÇİÇEGİ OT KADINI ET SANIYOLAR OYSAKİ AGAÇ NEFES ÇİÇEK İLAÇ KADINDA HAYATTIR..

MecNuN

Allah kuluna üç şekilde cevap verir ; "Evet" der,istediğini verir ; "Hayır" der, daha iyisini verir ; "Bekle" der,en iyisini verir

MecNuN

Tatlı bir su içerken, Kerbelayı hatırlayın..

sevdapanel

Evinizpanel Ceylan hanima özel dizaynini online.Sizinde kendinize ait özel dizayn isteyen herkes bizimle iletisime gecebilir.Iletisim nr Ds. TeYTeY 0049 176 2072 6057 Ds.Can0533 921 88 56

sevdapanel

Sizinde Böyle Güzel Siteniz Olsun İstiyorsanız Bizimle İletişime Gecebilirsiniz

sevdapanel

Skype: sevdapanel5856@gmail.com Telefon:(CaN) 0533 921 88 56 veya (sevda)+49 176 2072 6057 Buradan Bizlere Ulaşa Bilirsiniz

CeYLaN

Dostlar vardır kеşkеlеrе sеni boğdurur! Ama öylе dostlar vardır ki; iyikilеr ilе gözlеrini doldurur! İyi ki varsınız.

CeYLaN

Fеdakâr olan insan, gönüldеn sеvеndir. Yürеkli olan insan, kеndini bilеndir. Umutlu olan insan, yaşamı sеvеndir. Unutmayan bir arkadaş isе uğrunda ölmеyе dеğеndir.

CeYLaN

Gerçek dostlar menfaatleri bitene kadar değil yürekleri yetene kadar sizi sevenlerdir.

CeYLaN

Bir insana tamamen güvendiğinizde iki sonuçtan birini elde edeceğiniz kesindir. Ya yaşam boyu dost, ya hayat boyu bir ders…

CeYLaN

Kalbi kırmaya tek bir söz yeter; ama kırılan kalbi tamir etmeye ne bir özür, ne de bir ömür yeter.

        Merhaba Arkadaşlar. Sesli Görüntülü Sohbet Hizmeti Sunan Seslieviniz, Ailesi olarak Sizlere Mobil cihazlar üzerindende Kaliteli Sohbet imkanları sunmaktayız.

                  Google arama motorlarında yapılan aratmalar neticesinde Bütün Sesli Siteler, sıralamasında tabiki her shbet platformları yer almamaktadır. SesliEviniz Yeni Açılan Sesli Chat ve Sesli Sohbet Sitesidir. Uzak veya yakın mesafelerdeki insanların birbirleri ile Mikrofon ve Kulaklık yardımı ile Görüntülü Konuşmalarına ev sahipliği yapmakta olan sitemiz Türkiye'nin ve Dünyanın en Kaliteli Sesli Mobil Sohbet Sistemlerine sahiptir. Sesli Chat, Sesli SOhbet, Sesli Chat Siteleri, Sesli Görüntülü Sohbet Siteleri ÜCRETSİZ, Tanışma Siteleri, Sohbet Chat Odaları, Kameralı Sohbet, Sesli Siteler, Canlı Sohbet, Online Sohbet Sitesi, Yazılı Sohbet, Sesli Kameralı SOhbet, Yeni açılan Sesli Chat Siteleri, Sesli Sohbet Siteleri, İstanbul Sesli Chat, Görüntülü Sohbet, Yazılı Chat, Sesli Chat Radyolar, Sesli Konuşma Siteleri, Sesli Kameralı Tanışma Siteleri, Yeni açılan Sesli sohbet siteleri, SesliChat, SesliSohbet, SesliSiteler, Ukrayna Görüntülü Sohbet, Sesli Mobil Siteler, Mobil Chat, Sesli Kameralı Mobil Sohbet odalarına sizde katılımda bulunmak için ana sayfamızda bulunan Giriş bölümüne Kullanıcı adınızı yazarak anında Online Sohbet kullanıcılarıyla görüşmelere dahil olabilirsiniz.

       SESLİ SOHBET - İnternet kullanıcılarının sesli olarak yaptığı görüşmelerin keyifli hale dönüşmesine en büyük etken bir isimdir.

      GÖRÜNTÜLÜ CHAT - Bilgisayar ve Mobil cihazlar üzerinden yapılan girişler neticesinde karşılıklı olarak Kameralı yazılı ve sesli görüşmelerin sözcük anlamıdır. 

       Türkiye Evlilik Siteleri, Bedava Sesli Görüntülü Sohbet siteleri isimleri, YENİ KAMERALI SOHBET SİTELERİ, Ücretsiz Konuşma ve Mesajlaşma Siteleri, Sesli Chat Siteleri Listesi, Sesli Sohbet Siteleri isimleri, Sesli Sohbet siteleri Mobil, Sohbet Siteleri, Chat Kanallarıi, Sesli Chat Sohbet Siteleleri, Sesli Sohbetler,  Tanışma Siteleri ücretsiz Uygulamasız, Yazılı Sohbet Siteleri, Sesli Kameralı SOhbe Odaları, Yazılı Chat, Sesli Chat Mobil, Yeni açılan Mobil Sohbet Chat Siteleri, Seslieviniz Mobil hizmetleri sunan Sesli Görüntülü Sohbet Sitelerinin en gözde isimlerindendir.

           Seslieviniz, Sohbet odalarına sizde kolaylıkla web ve MOBİL üzerinden giriş yapabilirsiniz. Akıllı android Cep telefonlarla giriş yapmak isteyen arkadaşlar Lütfen bu kolay adımları takip ederek istediği siteye anında erişim sağlayabilir. Cep telefonlarınızda bulunan Google Play, App Store veya App Galery, uygulama indirme seçeneklerinden SPEAKYCHAT, indirimi yaparak anında sesli görüntülü sohbet chat odalarımıza katılımda bulunabilirsiniz.

SESLİEVİNİZ - Kısa zaman içinde açılmış olan Sesli Görüntülü Mobil SOhbet Chat Sitemiz, Siz değerli Misafir ve Kayıtlı üyelerimiz için son siystem teknoloji seçenekleri ile hizmetler sunmaktadır.

www.SesLiEviniz.Com ' Ailesi olarak Seviyeli Sohbet sitemizde Neşeli Keyfili vakitlerinizin geçmesini temenni eder ve Mutluluklar dileriz.


YAZAR : MEKAN 27
TARİH : 30 Nis Cuma 23:42
OKUNMA : 120Gönder

POPÜLER YORUMLAR