Sosyal Medya

1Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Seslieviniz'de Covid-19

WwW.SeSLieViNiZ.CoM

 

Dünya genelinde yaygın bir pandemi olusturan COVID-19 salgını yasamı ciddi anlamda tehdit etmeye devam etmektedir. Aslında beklenmeyen bir zamanda, Aralık 2019’da Cin’in Hubei eyaleti Wuhan kentinden baSlayan bu hastalık hakkında var olan bilgiler her gün degisirken, hastalığın hızlı bulasma sekli, hasta ve ölüm sayılarının sürekli artması sebebiyle var olan panik ve endise bir tür korkuya dönüsmüs durumdadır. 

Hastalıgın farklı seyreden klinik prognozu, görüldüğü yas grupları ve yayılısı dikkate alındıgında, konunun sadece tıbbi boyutla sınırla kalmayacagı,  etik, ahlâk, hukuk, egitim, turizm, ekonomi, tarım, halk saglıgı acısından olumsuz bazı etkileri olabilecegi tahmin edilebilir. 

Covid-19 herkesde otomatikmen büyük endiseye ve belirsizliklere sebebiyet vermekdedir.Kisi ve kisilerin yarin ne olacagini dusuncesi plan kurulamamasi arti tatillerinden bile vazgecmesine sebebiyet vermistir.BU tür olumsuzluklarda insanlarin yogunlugukla evde olma isteyi arti bunun yani sira karantina durumu yasayanlar olmaktadir.

Seslichat plartformu insanlarin gerek moral tepolamak gerek negatiflikden kurtulmak icin zaman gecirebilecekleri en güzel ortamdir.Seslieviniz tamda burda devreye girmekdetir.Gercek anlamda aile ortami saglayan Seslieviniz  ev sahipligi yapmis oldugu chat ortaminda siz degerli katilimcilara aile ortaminda sunmakdadir.

WwW.SeSLieViNiZ.CoM

Ailesi Sagilarimizla.

Yazar : sevdapanel
26 Eyl Ctesi 06:01
127 Görüntüleme


Gönder

Popüler Yorumlar